Warsztaty kulinarne dla firm

Warsztaty kulinarne są oryginalnym i produktywnym sposobem na imprezę integracyjną dla firmy i to nie tylko gastronomicznej, ale także każdej innej. Akademia Kulinarna oferuje tego typu eventy w różnych wariantach, w zależności od tego, jaki rodzaj kuchni Państwo wybiorą.

Prowadzone przez nas warsztaty mają formę tradycyjną, co oznacza, że trener udziela wskazówek, jak przygotować dania oraz służy pomocą każdemu z uczestników. Odbywają się one w kuchni, natomiast część prowadzona w sali konferencyjnej jest w przypadku tej oferty pominięta ze względu na cel integracyjny. Niemniej jednak każda firma może zażyczyć sobie, aby etap ten był wprowadzony. Wszystko zależy tu od potrzeb klienta.

W trakcie kursu poza prezentacją techniki wykonywania potraw przez trenera, odbywają się team-buildingowe gry, w których uczestnicy zostają podzieleni na grupy i dostają do wykonania zadania, w których rywalizują między sobą. W ten sposób dochodzi do większej integracji, a przy tym towarzyszy temu doskonała zabawa. Możliwe jest też pominięcie gry rywalizacyjnej i zastąpienie jej wspólnym gotowaniem.

Wszystkie szkolenia dla firm odbywają się na terenie naszej placówki, przy czym istnieje możliwość wynajęcia przestrzeni nawet na kilka dni. Na miejscu każdy z przybyłych zostaje wyposażony w fartuch i potrzebne sprzęty. Nasze kuchnie charakteryzują się nowoczesnym wyposażeniem. Do dyspozycji uczestników jest sala konferencyjna oraz sprzęt audio-wizualny. W związku z tym firmy mogą skorzystać z naszej oferty nie tylko poprzez udział w warsztatach kulinarnych, ale również poprzez zorganizowanie własnego wydarzenia firmowego, w których kurs gotowania będzie tylko jednym z elementów. Uczestnikom oferujemy również skorzystanie z usług naszej restauracji. Zapraszamy na poczęstunek w formie wykwintnych dań przygotowanych przez naszych najlepszych kucharzy.

W programie warsztatów dla firm znajdują się przede wszystkim: poczęstunek na powitanie, przedstawienie wybranej na kursie kuchni, pokaz umiejętności wybitnych kucharzy, samodzielne gotowanie oraz wspólne jedzenie. W trakcie szkolenia można pozyskać wiedzę o potrawach danej kuchni, a także o przyprawach dla niej charakterystycznych.

Spośród wielu rodzajów warsztatów kulinarnych, mogą Państwo wybrać ten, który najbardziej Państwu odpowiada. Istnieje możliwość wybrania kilku kategorii, jeśli szkolenie ma odbywać się przez kilka dni. Wśród przykładowych kursów znaleźć można: kuchnię tajską, chińską, meksykańską, polską, gruzińską, ukraińską, włoską, indyjską, północną i wiele innych. W programie każdej kategorii znajduje się przygotowanie przystawki, dania głównego i deseru.

Na zakończenie kursu każdy z uczestników dostaje osobisty certyfikat w języku polskim i angielskim, uznawany przez różnego rodzaju instytucje. Ponadto istnieje możliwość uzyskania certyfikatu ukończenia warsztatów dla firmy jako instytucji. Oferujemy również statuetki oraz inne pamiątki z grawerem, a także fartuchy z nadrukowanym logotypem firmy, datą oraz nazwą wydarzenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod względem transportu. Odbieramy i odwozimy uczestników luksusowym minibusem, jeżeli takie jest Państwa życzenie. W tym celu prosimy jednak o wcześniejszą informację podczas rezerwacji lub minimum dwa tygodnie przed planowana datą kursu.

  • akademia
  • akademia
  • akademia

Napisz do nas

skontaktujemy się jak najszybciej